Yengemden sikiş dersleri

Selam adım Tarık, lise son sınıfa geçtim. Şehre yaklaşık 10 km uzakta bir köyde annem, babam, ağabeyim, yengem (ağabeyimin karısı), küçük kardeşim ve küçük kız kardeşimle iki katlı olan evimizde oturuyorduk. Lise birinci sınıfın yarıyıl tatiline kadar okula köyümüzden dolmuşla gidip geldim. Sonra ağabeyim şehirde fabrikada şoförlük yapmaya başlayınca şehirde ev kiraladılar. Lise biri Hafta içi okul günlerinin çoğunu ağabeyimlerin evinde kalarak bitirmiştim.
Yaz tatili bitince okul günlerinde yine ağabeyimin evinde kalıyordum. Bir akşam ağabeyimle aynı fabrikada çalışan yengemin akrabası Ayşen abla geldi. Ağabeyime işi Ayşen abla ayarlamıştı. Ayşen abla 28 yaşlarında dul çok güzel bir kadın. Çay içerken ağabeyime burada bedava çalışıyorsun kamyonla başka şehirlere mal dağıtımında maaşın var masrafları fazla fatura ediyorsun, satışlardan pirim de alıyorsun eline 2-3 kat fazla para geçiyor dedi. Sen benim kardeşim sayılırsın Birlikte gideriz yabancı şoförle gitmeye ben de korkuyorum dedi. Yengem düzenimiz bozulur diye itiraz etti ama ağabeyim birkaç yıl çalışır ev alabiliriz diye diretti.
Ağabeyimle Ayşen abla mal dağıtımına çıkınca en 8-10 günde geri döndüklerinden ben sürekli yengemin yanında kalmaya başlamıştım. Ağabeyim her geldiğinde yengeme ve bana hediyeler getiriyordu. Çok iyi kazanıyorlarmış, Faturaları fazla yazdırınca iyi para kalıyormuş bide otel paraları varmış arabada yatıyorlarmış otel parası alıyorlarmış. Bu işte kazanç çok iyi diyordu ağabeyim.
Yengem Ayşen abla ile ağabeyimin arabada yatmalarına kızdı. Sen başka birisiyle git erkek osun. Ayşen dul nasılsa yol açık. Oh gel keyfim gel biz burada adam bekleyelim o gönlünü Ayşen ile eğlendirsin diye çıkıştı . ağabeyim de saçmalama olur mu falan diye itiraz ediyordu. O akşam biraz kavga ettiler.
Bundan sonraki gelişlerinde de sürekli kavga eder olmuşlardı. Ben kavga başlarken uyumayı veya dersi bahane edip odama geçerek oradan dinliyordum. Bir seferinde ağabeyim çok kızdı. Ne bu ya her gelişte aynı soru Ayşen ile sikiştin mi biraz güven ya. Bıktım ya sen başka bir şey düşünmezmisin, ben sana kiminle sikiştin diye hiç sorudum mu. Diye bağırdı.
Yengem, benim haklı yanım var sen Ayşen ile arabanın yatağında birlikte yatıyorsun, aynı otele gidiyorsun hep aynı yerlerde yalnız kalıyorsunuz. Bana nasıl böyle bir şey söyleyebiliyorsun ben hep evdeyim kiminle yapacağım. Üstelik Tarık da hep yanımda dedi.
Ağabeyim, bak işte Tarık ile yaparsın. Sizde hep aynı evde duruyorsunuz. Ben yokken Tarık ile sikişmediğini ne bileyim dedi. Yengem çok sinirlenip hıçkırarak ağlamaya başladı sonrada odalarına gittiler.
O gece yattığımda hep ağabeyimin söylediklerini düşündüm. Önce kızmıştım ağabeyime öfke doluydum nasıl böyle düşündü diye. Sonra yengemi vücudunu onunla sikişmeyi hayal ederek uyudum. Rüyamda yengemle seviştim. Uyandığımda ağabeyimin söyledikleri ve gördüğüm rüyanın da etkisiyle yeniden yengemi düşünmeye başladım. Yengem 21 yaşında 160 boyunlarında 50 kg. sarışın çok güzeldi. Ağabeyimde 25 yaşında orta boylu köyde bahçe işleriyle falan uğraştığından kaslı bir adamdır. Aslında ağabeyim kadar olmasa da bende yakışıklıyımdır.
Ağabeyim gitmişti. Olanlardan sonra yengemin her hareketini takip etmeye başlamıştım. Her an onun bir firikik vermesini bir yerlerini görmek için fırsat kollar oldum. Onu sikmeyi hayal ederek 31 çekiyordum. Yengemi sikme isteği içimi kemiriyordu. Ama ona söyleyemiyordum. Tuvalet ve banyo kapılarına küçük delikler delip her girişinde yengemi izlemeye başladım.
Ağabeyim gelmişti ben uykum olduğunu söyleyerek odama geçtim ve ışığı kapattım Ağabeyim yengem yine kavgaya başladılar konu yine aynı. ağabeyimin omzunda morluk varmış, yengem ne bu Ayşen orospusu mu emdi bu omzunu artık bu sefer inkar etme ya ben dayanamam buna diye ağlıyordu. Ağabeyim bir yere gelmiştir hatırlamıyorum diye inkar ediyor bilmediğini söylüyordu. Yarım saten fazla bağrış çağrış devam etti. Ağabeyim başkasıyla sikişmek bu kadar kolay mı kolaysa sende yapıyorsun o zaman diye bağırdı. Yengem kiminle ulan pezevenk beni geçek sefer kardeşine yaptırmıştın bu sefer kimi buldun. Ama kabahat benim ben Tarık’a siktirmeliydim kendimi. O da fırsat kolluyor zaten sen görürsün bak bundan sonra diyordu. kavga böyle uzayıp gitti.
ağabeyimle yengem kavganın ardından güzel kavgaları kadar gürültülü bir sikiş atarak barıştılar.
Ağabeyim 2 gün sonra tekrar yola çıktı.
Okul dönüşü akşam eve geldiğimde yengem çok sinirliydi. Bana ters davranıyordu. Sebebini anlamamıştım. Akşam otururken yengeme nedeni sordum ağabeyimle mi bi proplemmi var diye sordum. kavga ettiklerini kavgalarını duyduğumu söyledim. Ona benim hakkımda söylediklerinin doğru olmadığını da söyledim.
Yengem, alaycı bir tavırla ciddi misin, sen beni izlemediğin için mi her kapı delindi deyince utancımdan mosmor oldum. Ben yapmadım ne deliği falan diye inkar ettim. Yengem ben inkar ettikçe daha da sinirlenip hakaret ediyordu. Şerefsizin çocuğu Ben fırsat versem sikmez misin beni dedi. Sustum. Hadi söylesene diye ısrar etti yine sustum. Hadi erkek ol erkek gibi doğruyu söyle cevap ver bakalım deyince sen çok güzelsin diyebildim. Yengem e  cevap bu değil siker misin sikmez misin bağırıverdi. O an çok sesiz bir şekilde ağzımda sikerim lafı çıktı. Yengem kızmıştı bağırdı çağırdı. İşte beni emanet ettikleri piç fırsat bulsa beni sikecek gelde bu evde uyu artık falan bir sürü söylendi bağırdı.
Suçluluğun verdiği piskolojiyle ağlama başladım kendime hakim olamıyordum. Nefesimi kontrol edemiyordum. Yüksek sesle ağlıyordum artık. Odama gitmek için kalktım. Yengem nereye gidiyorsun daha bitmedi diye bağırarak kolumdan hızla çekti o anda başımı kapı ya çarptım. Kendim den geçmişim kendime geldiğimde yarı çıplak halde her tarafım ıslaktı yerlerde kan vardı. Kapının köşesi başımı yarmış yengem kanı durdurmak ve beni ayıltmak için soğuk su dökmüştü. Ben uzun süre ayılmayınca çok korkmuş Söylediklerine pişman olmuştu. Şimdi o bende af diliyordu. Ben öyle üşüyordum ki her tarafım sallanıyordu. Yengem üzerime iki tane yorgan attı ama yine titriyordum. Sonra yanıma girdi ve yattı beni avutmaya çalışıyordu. Öpüyor özür diliyordu. Ben sorduğu hiçbir şeye cevap veremiyordum. Yengem yalvarıyordu ne olur ölme yalvarırım ölme. Ben o kapıları kapatmıcam artık beni istediğin kadar seyret. Sen ölme yeter ki yengenin amı feda olsun sana. Söz sen ölme sen istemesen de ben siktireceğim o amı sana. Aradan iki saat geçmişti yengem ölmemem için hala dualar ediyor benden af diliyordu Ben hala titriyordum. Ama bu sefer farklı titremeye başlamıştım. Her yanımı heyecan sarmıştı. Yengem hala yalvararak yüzümü gözümü dudaklarımı öpüyordu. Ne olur ölme diyordu. Sonra dudağımdan tekrar öpünce bende onu öpmeye başladım. Birbirimize sarıldık öpüştük öpüştük. Ben ilk defa birisini sikiyordum yani milli oluyordum işin aslı. Yengemin elinde öğrendim nasıl kadın düzülür, nasıl çok zevk verilir. Sabaha kadar uygulamalı derslerle sikiştik. Sadece götüne birkaç posta attırmıştım. O günden sonra artık ağabeyim olmadığında sürekli yengemin koynuna giriyorum ve farklı şeyler deneyerek yengemi beceriyorum belki benden çocuğu olur kim bilir…

Bir önceki Annemi köpeğimle birlikte sikiyoruz erotik hikayemizde anneme boşaldım, annemi ben siktim ve annemi hamile bıraktım hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu hikayeyi Google'da nasıl bulabilirim ?

Share and Enjoy

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS
Etiketlenmiş , , , .Yer işareti koy permalink.

7 Responses to Yengemden sikiş dersleri

 1. Ender diyorki:

  MSN:ender_turk@hotmail.com.tr
  Felsefesi ; aile kavramına ve özel hayata saygı olan,30 yaşında güvenilir,hoşsohbet,kibar,eğitimli ve hijyenik elit bir erkeğim…Bayanlar ( türbanlılar ) ve Çift’lerle saygı ve gizlilik çerçevesi içerisinde medeni şekilde görüşmek istiyorum…Çift deneyimim vardır…Karısını,kızını,annesini,sevgilisini veya nişanlısını paylaşmak isteyenler hiç çekinmeden ekleyebilirler…Lütfen rahat olun,herşey gizli kalacaktır.Hassasiyetleriniz benim için önemlidir…İSTANBUL dışı olmanız problem değil,seyahat sorunum yoktur.Hafta sonları görüşebiliriz,duruma göre hafta içi de müsait olabilirim…İSTANBUL için araç ve yer sıkıntım yoktur…Arzu eden tek bayanlarla,ister tek ister çift olarak takılabiliriz…Kontürcü kızlar,eskortlar,travestiler,cdler ve biseksüel erkekler lütfen eklemesin…Genelde online’ım ama online ulaşamayanlar arzu ederlerse kendilerini tanıtıcı mail gönderebilir veya anlık ileti yazabilirler…Anlayışınız için tşk ederim,görüşebilmek dileğiyle hoşçakalınız…

 2. tosun35 diyorki:

  yengenin adresini verirmisin?

 3. kenan diyorki:

  msn:antibiyotik_d@hotmail.com
  ekleyin. rize ve çevrsi hertürlü ilişkiye açık bayanları bekliyorum. temiz gizli ve korumalı ilişki için bakımlı dul ve yalnız kocası uzakta olna bayanları bekliyorum. 36 yaşındayım. 19cm isteyene 3 olurum

 4. efde diyorki:

  sıkılmek ısteyenbelreklesdın ab uzer_Asker294600@hotmail.com
  antalyada yakışlıklı unv mez. gizliliğiseven hıjyen ıyısm sıksıcı on sevışme uzmanıyım

 5. can 0530 9539830 diyorki:

  0530 9539830 azgın ve kalın yaraklı erkek istiyen bayan yokmu farukfaruk23@hotmail.com elazığ

 6. GiZLİLİK VE GÜVEN diyorki:

  Herkese iyi günler dilerim üniversite öğrencisiyim istanbuldayım istanbullu bayanlar öncelikli sosyal arkadaşlıklar için sizi bekliyorum yaş 20 ”her ilişkinin asıl direği gizlilik ve GÜVEN’dir ” 5446783885

 7. Diyarlı 21 diyorki:

  Azgın ve doyumsuz sikiciyim am göt yalarım emerım boşaltana kadar farkı benimle yaşayın.yaş sınırım yoktur azgın ateşli evli dul tüm bayanların hizmetındeyım evli çiftlere 3.olurum gizlilik şart (am yalama hastasıyım) sex_doktoru21@hotmail.com 0-535-978-20-21 Diyarbakır ve çevresınden olanları beklerım 0-535-978-20-21

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>