Okulda boş sınıfta seks

Okulda öğretmenlere de idarecilere de öğrencilere de sözü geçen birisiydim. Okul başkanı olmama rağmen okuldaki pek çok şeyden sorumluydum. Kaba kuvvetinden baskıcı birisi değil sevilen birisiydim. Hâl böyle olunca da nöbetçilikler konusunda istediğim zaman istediğim kişinin nöbetçi olabilmesini de ayarlayabiliyordum. Yeni çıkmaya başladığım kız arkadaşım ile baş başa kalmak için en güzel fırsat idi birlikte nöbetçilik yapmak.
Biraz kız arkadaşım Tuğçe’den bahsedeyim.175 boylarında beli ince ama göğüsleri gerçekten büyük ve çekici, vücuduna uygun dolgun bir kalça, uzun ve düzgün bacaklar. Koyu kumral teni ve dalgalı saçlarıyla gerçekten çekici bir kızdı. Dudakları da oldukça dolgun ve çekiciydi. Hele eteğini kıvırdığında onu gören tüm erkeklerin eminim ki aletleri dimdik oluyordu. Sene içerisinde onu gördüğümde, onu arzuladığımı fark ediyordum.

Nöbetçilik gününü ve yerini ayarlamıştım. İlk saat nöbet yerimizde bulunduktan sonra ikinci saat boş olan bir sınıfa geçtik. Birbirimize sarılmış vaziyette muhabbet ediyorduk. Bu fırsatı değerlendirmem gerektiğini iyi biliyordum. Ara ara ellerimle kalçasına kadar okşuyordum onu. Bazen biraz sessizlik oluyordu birbirimize bakıyorduk, artık zamanının geldiğini düşündüm ve Tuğçe’nin dudaklarına yapıştım. O dolgun dudaklarını profesyonelce kullanıyordu ve beni daha çok azdırıyordu. Öpüşürken elim tabi ki rahat durmuyordu. Ara ara o dolgun göğüsleri mıncıklarken bir yandan da ince külotlu çorabında dolaştırıyordum ellerimi. Ara ara iyice yukarılara çıkıyor, Tuğçe’nin tepkisini ölçüyordum.

Uzun süre öpüştükten sonra zaten göğüslerine kadar açık olan gömleğinin bir düğmesini de ben açtım ve sutyeni de aşağı indirince o muhteşem göz alıcı göğüsler önüme serildi. Meme uçları oldukça belirgin ve dimdikti. Hemen avuçladım ve göğsünü emmeye başladım, tamamını ağzıma almaya çalışıyordum. Bir birini emiyordum bir diğerini. Arada da göğüslerinin arasını yalıyordum, bu hareketim onu çıldırtıyordu adeta.

Sıra geldi kukusuna, bacaklarında dolaşan ellerimi iyice yukarıya tırmandırdım ve külotlu çorabın üstünden amcığını okşamaya başladım. Hafif ıslanmış olduğunu hissettim. Elimi arkasına doğru götürdüm ve iç çamaşırının g-string olduğunu anlamam beni daha da heyecanlandırdı.

Külotlu çorabın içine daldırdım elimi ve külotunu hafif kenara doğru sıyırdım artık amcığının dudaklarına ve içine parmaklarım rahatlıkla ulaşabiliyordu. Parmaklarımı yavaşça vajinasına doğru ittirdim, sesi çıkmayınca daha çok soktum, tek parmağın az geldiği kanaatine varınca iki parmağımla birlikte girdim içine ve ileri-geri yapmaya başladım. Titremeye ve inlemeye başladı. Bir yandan amcığını parmaklıyordum bir yandan da alev gibi olmuş dudaklarında dilimi gezdiriyordum.

Artık parmaklar görevini yeterince yerine getirmişti, aşağıya doğru eğildim ve külotlu çorabının ön kısmını yırttım. Oluşan delikten dilimi soktum ve amcığını yalamaya başladım. Saçlarımdan tutmuş adeta kafamı amcığına sokmak istercesine bastırıyordu. Klitorisini dudaklarımın arasına aldım ve emmeye başladım, sonra hafifçe ısırdım, öyle bir noktaya geldi ki bir çığlık koptu ve titreye titreye ağzıma boşaldı. Çığlık sesiyle irkildim ve hemen toparlandım. Tuğçe kendinden geçmiş olduğu için hemen eteğini indirdim ve sutyenini düzeltip gömleğini ilikledim.

Sınıftan önce ben çıktım etrafa bakındım ardından da Tuğçe çıktı. Kazasız belasız, kimseye yakalanmadan atlatmıştık. O bana oral yapamamıştı ama en azından ilk seferinde ben sevgilimi boşaltmayı başarmıştım. Beni arzuladığına emindim. Diğer yaşadıklarımızı başka bir hikayede anlatacağım.

Bir önceki Yaşanmış Seks Hikayeleri erotik hikayemizde liseli beyaz çoraplı kız, liseli etek ve liseli kızlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu hikayeyi Google'da nasıl bulabilirim ?

Share and Enjoy

  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • LinkedIn
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
Etiketlenmiş , , .Yer işareti koy permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>